Dankzij een enorme gezamenlijke inspanning komt de nieuwe elektrische Dignis Vriendenbus eraan! De bus kan inmiddels worden besteld. Een prachtig resultaat waar we als Dignis écht trots op mogen zijn.
Dit succes is te danken aan de geweldige steun van donateurs, partners én onze medewerkers. De stichting bedankt met grote dankbaarheid:
Met de Dignis Vriendenbus kunnen onze cliënten en bewoners weer genieten van een dagje weg. Zij kunnen kiezen uit arrangementen, zoals een dagje Giethoorn of een persoonlijk wensuitje laten samenstellen. De uitjes zijn één-op-één, maar cliënten en bewoners mogen ook samen gaan met een familielid, kennis of vriend(in). Er gaat altijd een vrijwilliger mee.
De huidige Vriendenbus is inmiddels 10 jaar oud en aan vervanging toe. Door de strenge milieueisen in Groningen en Assen is het bovendien noodzakelijk dat de nieuwe bus elektrisch wordt. Zo kunnen we blijven voldoen aan de regels, het milieu sparen én onze cliënten comfortabel en veilig vervoeren.